Kabelová televize CZ s.r.o.

V naší obci můžou občané využít služeb společnosti Kabelová televize CZ s.r.o., která nabíží příjem televizních programů a vysokorychlostní připojení k internetu pomocí místních kabelových rozvodů.


Infolinka:     848 800 858    (v provozu denně od 7.00 do 22.00 hod - včetně víkendů a svátků)

  

 

Nabídka programů kabelové televize

Lokální kabelová televize je vysílána jak v analogové, tak i v digitální podobě.

 

Analogové vysílání

Klasické analogové vysíláníje možné na všech televizorech různého data výroby bez nutností dalších investic do set-top-boxu. Nevýhodou je však velká náchylnost na sílu signálu. Někdy může docházet k šumění nebo zrnění obrazu. Tyto nedostatky jsou ošetřeny v digitálním vysílání.

 

Digitální vysílání

Hlavní výhoda pozemního digitálního vysílání je v jeho příjmu a kvalitě. Digitální vysílání buď přijímáte – máte krásný čistý obraz i zvuk, nebo nepřijímáte. Nic mezi tím. Žádný obraz z duchy, šuměním, zrněním, … Digitální vysílání je totiž méně náchylné na írušení. Navíc diky použitéímu kódování a  lepšímu využití kmitočtového spektra, nabíží možnost příjmu signálu ve vysokém rozlišení - známé jako HD vysílání.

Pro příjem digitálního vysílání je nutné oveřit, zda Váš televizor podporuje příjem signálu dle standartu DVB-C. Případě, že Váš televizor tento standart podporuje (vetšinou se jedná o novější televizory), stačí v menu danného televizoru přepnout na digitálná vysílání a naladit programy. Pokud jste majitelem televizoru staršího data výroby, či Váš televizor podporuje pouze normu DVB-T (pozemní televizní vysílání přes klasické antény), je nutné k digitálnímů příjmu dokoupit set-top-box podporující DVB-C. Takový model je možné koupit v úřední hodiny na obecním úřadu.

 

 

Vysokorychlostní internet přes kabelovou televizi

Rychlostní tarif Internetu (download/upload)  10 Mbit  /  1 Mbit
Měsíční poplatek 450 Kč
Agregace tarifu 1:20
   
Zřízení služby:  
Jednorázový aktivační poplatek 2 000 Kč

Jednorázový aktivační poplatek

(akční nabídka platí pro nové zákazníky při uzavření smlouvy na 24 měsíců)

0 Kč

Připojení k internetu přes kabelovou televizi nabízí vysokou rychlost, stabilitu a nízké odezvy. To vše díky kabelovým rozvodům, které nejsou rušeny jako například bezdrátove připojení Wifi 802.11 a,b,g,n, kde může docházet s výpadkům signálu.

 

  

 

KABELOVÁ TELEVIZE CZ s.r.o., Ruská 8, Praha 10